המדריך הכלכלי המקיף להתמודדות עם משבר הקורונה

מאמרים נבחרים

המדריך למענק הקורונה לעצמאיים

המדריך למענק לעצמאיים

במדריך הבא תמצאו מידע מפורט, איך אתם כעצמאיים יכולים למצות את מלא הזכויות שלכם, לקבלת מענק המדינה לעצמאיים בעקבות משבר הקורונה.

קרא עוד

ביטוח פנסיוני בחל"ת

תמצאו פה מידע מפורט, על איך לשמור כל הזכויות הביטוחיות שלכם בזמן חל"ת או פיטורים, החשיבות בשמירה על הרצף הביטוחי ואיך בכל זאת ניתן לחסוך כסף במכלול תשלומי הביטוח האישיים.

קרא עוד

איך לצלוח את המשבר ולמנפו לשגשוג כלכלי

משבר הקורונה הכניס אותכם לבעיה כלכלית? הפרנסה שלכם נפגעה ואתם מחפשים את הדרך לצלוח את המשבר? ההרצאה הבאה היא במיוחד בשבילכם. צפו בה ותגלו איך ניתן לצלוח את המשבר ואף למנף אותו לשגשוג כלכלי.

קרא עוד

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הנסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

משבר הקורונה הוא אתגר כלכלי לכולנו, אבל הוא גם הזדמנות נדירה לעשות שינוי בהתנהלות הכלכלית שלכם, אשר תעלה אתכם על הדרך לשגשוג כלכלי.

אם תפעלו עכשיו ויש הרבה מה לעשות, תצליחו! בראיה לאחור, תסכלו על המשבר הזה כנקודה בה עליתם על הדרך, אשר הובילה אתכם לעצמאות כלכלית!

קחו עכשיו את העניינים הכלכליים לידיים! כדי שתוכלו לצלוח בצורה הטובה ביותר את משבר הקורונה ותמנפו אותו להבטחת עתידכם הכלכלי

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצבכם הכלכלי, תיתן לכם תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית בכל הנוגע לנושאים הכספיים.

השיחה איתי הינה ללא עלות וללא כל מחויבות מצדכם. בנוסף לכך, כל מי שיפנה יקבל במתנה את המדריך: איך לצלוח כלכלית את משבר הקורונה

צרו קשר עכשיו! אין לכם מה להפסיד אבל, יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il