כל המידע לגבי מענק המדינה לעצמאיים

מענק המדינה לעצמאיים

אני כמו שאר העצמאיים במדינה משלם מיסים רבים למדינה, אבל המדינה מזניחה אותנו שנים, אין דמי אבטלה, אין ימי מחלה או חופשה, הכל עליינו!

ועכשיו בזמן משבר הקורונה, אנחנו שוב והפעם בגדול נזרקים הצידה ומקבלים לא יותר מפרורים, אבל גם זה משהוא וחשוב לכן לדעת את הפרטים המדויקים של התוכנית, כדי שתוכלו לקבל לפחות את הפרורים הללו.

תזכרו כלל כלכלי חשוב "אם נותנים תיקחו"

המסמך למטה מפרט את לגבי המענק מי זכאי לקבל, מה נדרש כדי לקבל את המענק וכמה תקבלו.

בכדי לקבל את המענק חשוב שקודם כל תרשמו באתר רשות המיסים

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הנסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

משבר הקורונה הוא אתגר כלכלי לכולנו, אבל הוא גם הזדמנות נדירה לעשות שינוי בהתנהלות הכלכלית שלכם, אשר תעלה אתכם על הדרך לשגשוג כלכלי.

אם תפעלו עכשיו ויש הרבה מה לעשות, תצליחו! בראיה לאחור, תסכלו על המשבר הזה כנקודה בה עליתם על הדרך, אשר הובילה אתכם לעצמאות כלכלית!

קחו עכשיו את העניינים הכלכליים לידיים! כדי שתוכלו לצלוח בצורה הטובה ביותר את משבר הקורונה ותמנפו אותו להבטחת עתידכם הכלכלי

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצבכם הכלכלי, תיתן לכם תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית בכל הנוגע לנושאים הכספיים.

השיחה איתי הינה ללא עלות וללא כל מחויבות מצדכם. בנוסף לכך, כל מי שיפנה יקבל במתנה את המדריך: איך לצלוח כלכלית את משבר הקורונה

צרו קשר עכשיו! אין לכם מה להפסיד אבל, יש לכם הרבה מה להרוויח!

מידע מפורט על המענק לעצמאיים

מענק המדינה לעצמאיים מענק המדינה לעצמאיים
לרישום באתר רשות המיסים

במידה ואתם רשומים, הכנסו עכשיו לאתר רשות המיסים להגשת הבקשה למענק

להגשת בקשה למענק

צרו איתי קשר

בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il

מאמרים נבחרים

ביטוח פנסיוני בחל"ת

תמצאו פה מידע מפורט, על איך לשמור כל הזכויות הביטוחיות שלכם בזמן חל"ת או פיטורים, החשיבות בשמירה על הרצף הביטוחי ואיך בכל זאת ניתן לחסוך כסף במכלול תשלומי הביטוח האישיים.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

איך לצלוח את המשבר ולמנפו לשגשוג כלכלי

משבר הקורונה הכניס אותכם לבעיה כלכלית? הפרנסה שלכם נפגעה ואתם מחפשים את הדרך לצלוח את המשבר? ההרצאה הבאה היא במיוחד בשבילכם. צפו בה ותגלו איך ניתן לצלוח את המשבר ואף למנף אותו לשגשוג כלכלי.

קרא עוד

המידע שנמסר פה בא להעשיר את הידע שלכם בתחומים השונים, אבל אינו בא להחליף את הצורך להתייעץ עם גורמי המקצוע בתחומים השונים טרם קבלת החלטה לפעול.