איך לצלוח את המשבר ואף למנפו לשגשוג כלכלי

צליחת המשבר ומינופו לשיגשוג כלכלי

הרצאת חובה לכל אחד

משבר הקורונה הכניס אותכם לבעיה כלכלית? הפרנסה שלכם נפגעה ואתם מחפשים את הדרך לצלוח את המשבר? ההרצאה הבאה היא במיוחד בשבילכם. צפו בה ותגלו איך ניתן לצלוח את המשבר ואף למנף אותו לשגשוג כלכלי.

משבר הקורונה הכניס אותכם לבעיה כלכלית? הפרנסה שלכם נפגעה ואתם מחפשים את הדרך לצלוח את המשבר? ההרצאה הבאה היא במיוחד בשבילכם. צפו בה ותגלו איך ניתן לצלוח את המשבר ואף למנף אותו לשגשוג כלכלי.

Posted by ‎תפן - תכנון פננסי נבון‎ on Tuesday, April 21, 2020

איך חוסכים כסף בביטוח

מומלץ מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא הביטוחים שלכם, לא אחת אתם משלמים כפל ביטוחים או תשלום מופרז עבור הביטוח או העמלות שלכם ולכן חשוב מאוד ובפרט בתקופה זאת לבדוק את פוליסות הביטוח שלכם.

רק על כפל ביטוחים, הישראלי הממוצע משלם בשנה כ 2,000 ₪ שאותם יכל לחסוך!

צרו קשר ותקבלו יעוץ, בדיקה ובמידת הצורך גם טיפול, בכלל הביטוחים האישיים שלכם (לא כולל ביטוחי דירה/רכב) ללא עלות.

מעבר לכך יעוץ כלכלי משפחתי ובפרט עכשיו חשוב מאוד למשפחה, ולכן אני מזמין אותכם להתקשר ליצור איתי קשר, כדי שתוכלו לצלוח את המשבר הזה בצורה הטובה ביותר ואף למנף אותו לעליה על הדרך שתוביל אותכם לשגשוג כלכלי.

המידע פה נוגע למרבית הפוליסות, אבל בגלל השינויים הרבים בפוליסות ובתקנות לאורך השנים, תבדקו באופן פרטני עם המעביד או חברת הביטוח לגבי הזכויות שלכם בפוליסה הספציפית שלכם.

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הנסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

משבר הקורונה הוא אתגר כלכלי לכולנו, אבל הוא גם הזדמנות נדירה לעשות שינוי בהתנהלות הכלכלית שלכם, אשר תעלה אתכם על הדרך לשגשוג כלכלי.

אם תפעלו עכשיו ויש הרבה מה לעשות, תצליחו! בראיה לאחור, תסכלו על המשבר הזה כנקודה בה עליתם על הדרך, אשר הובילה אתכם לעצמאות כלכלית!

קחו עכשיו את העניינים הכלכליים לידיים! כדי שתוכלו לצלוח בצורה הטובה ביותר את משבר הקורונה ותמנפו אותו להבטחת עתידכם הכלכלי

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצבכם הכלכלי, תיתן לכם תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית בכל הנוגע לנושאים הכספיים.

השיחה איתי הינה ללא עלות וללא כל מחויבות מצדכם. בנוסף לכך, כל מי שיפנה יקבל במתנה את המדריך: איך לצלוח כלכלית את משבר הקורונה

צרו קשר עכשיו! אין לכם מה להפסיד אבל, יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il

מאמרים נבחרים

ביטוח חיים

עד 30% חסכון בביטוחי חיים

החל מה 14/2/19 ניתן לחסוך עד כ 30% מעלות ביטוחי החיים. אם אתם בעלי משכנתא או מחזיקים בביטוח מנהלים גם אתם יכולים להנות מחסכון זה. לחצו לקבלת מידע נוסף.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך למענק לעצמאיים

במדריך הבא תמצאו מידע מפורט, איך אתם כעצמאיים יכולים למצות את מלא הזכויות שלכם, לקבלת מענק המדינה לעצמאיים בעקבות משבר הקורונה.

קרא עוד

המידע שנמסר פה בא להעשיר את הידע שלכם בתחומים השונים, אבל אינו בא להחליף את הצורך להתייעץ עם גורמי המקצוע בתחומים השונים טרם קבלת החלטה לפעול.