הרצאות שיעלו אותכם על הדרך לשגשוג כלכלי

עצמאות כלכלית

הדרך לעצמאות כלכלית

הייחודיות בהרצאה היא בכך שהיא נוגעת במכלול הנושאים הנוגעים לחייה הכלכליים של המשפחה ושופכת אור על מה צריך וניתן לעשות כדי לעשות מהפך כלכלי.

ההרצאה מנגישה בצורה פשוטה נושאים מורכבים אך חשובים לכל משפחה, ומשקפת למשתתפים בצורה פשוטה ואינטראקטיבית את המקום בו הם נמצאים ולאן הם יכולים להגיע.

משפחות ויחידים שמיישמים את הידע שניתנן בהרצאה, עוברים שינוי כלכלי משמעותי ולא פחות חשוב מכך, מכניסים רוגע לחיי המשפחה, אשר משליך בין השאר גם על תפקודם המקצועי בעבודה.

הגדלת ההון הכנסה פאסיבית

איך להגדיל את ההון ולייצר הכנסה פאסיבית

ההרצאה נוגעת בהתנהלות הכלכלית המשפחתית ובאופן ניהול ההשקעות וממחישה עם דוגמאות פשוטות, את הצעדים הנדרשים, בשתי תחומים אלו, כדי למצות את הפוטנציאל הכלכלי העצום שיש לכל משפחה/יחיד.

משפחות ויחידים שמיישמים את הידע שניתן בהרצאה, יכולים לאורך זמן להגדיל באופן משמעותי את ההון שלהם ולייצר הכנסה פאסיבית הולכת וגדלה ובכך להעלות מצד אחד את רמת חייהם ומצד שני לייצר בטחון כלכלי הולך וגדל. וכל זאת ללא שינוי כלל ברמת השכר שלהם.

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

בנוסף לכך עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים, שבהם הובלתי בין השאר תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים ואני מנהל מזה שנים רבות השקעות במגוון רחב של תחומים ובהיקפים גדולים.

את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מעביר בהרצאות, בסדנאות ובהנחיה של משפחות ויחידים.

לקוחות ממליצים

גדעון היקר!!!

תודה רבה על ההרצאה המרתקת שהעברת בחברת ECI  .

הצלחת להעביר מהידע שלך ומהניסיון הרב שצברת לאורך השנים מה היא עצמאות כלכלית ונתת כלים מעשיים בחיי יום יום.

ההרצאה נגעה בכל אחד ואחד וזה לא משנה מה גובה ההכנסה ובאיזה מעמד הוא נמצא כי כל אחד צריך לדעת איך להתנהל נכון כדי להגיע לעצמאות כלכלית.

תודה רבה והמשך כך בדרכה המבורכת!!


יונתן וורקאנך
אחראי רווחה מטעם וועד ECI

eci

גדעון שלום,
רציתי להודות לך על ההרצאה המעניינית שהעברת.
המשתתפים אמרו שקיבלו טיפים מעשיים, החומר הועבר בצורה ברורה.
וההרצאה עודדה אותם לעשות בדק בית.
תודה רבה
בברכה

electra
חוות דעת על הרצאות

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים