בלוג

מאמרים נבחרים

המדריך המקיף לביטוחי בריאות

כחלק מתהליך התכנון הכלכלי המשפחתי מומלץ לבדוק את הביטוחים הרפואיים שלנו. מצד אחד מדובר בהוצאה כספית גדולה של מאות ולפעמים אלפי שקלים לחודש, ומצד שני כאשר מתרחש אירוע רפואי משמעותי ואנחנו לא מכוסים עם ביטוח ראוי, העלות הן הבריאותית והן הכלכלית יכולה להיות מרחיקת לכת.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך המקיף ללקיחת משכנתא

רכישת דירה היא מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר. אבל כתוצאה מכך שרוב המשפחות אינן מודעות לאפשרויות המשכנתא העומדות לרשותן ואינן עושות תכנון כלכלי ארוך טווח טרם קניית הדירה ולקיחת המשכנתא, 62% ממשקי הבית שלקחו משכנתא נמצאים באוברדרפט!

קרא עוד
ביטוח חיים

עד 30% חסכון בביטוחי חיים

החל מה 14/2/19 ניתן לחסוך עד כ 30% מעלות ביטוחי החיים. אם אתם בעלי משכנתא או מחזיקים בביטוח מנהלים גם אתם יכולים להנות מחסכון זה. לחצו לקבלת מידע נוסף.

קרא עוד
ביטוח חיים

3 צ'קים חוזרים החשבון יוגבל

שימו לב, כחלק ממדיניות בנק ישראל להגדיל את האמינות של הצ'קים, יוטלו מגבלות על חשבונכם אם נתתם רק 3 צ'קים ללא כיסוי. מצב זה יכול לקרות בקלות אם החשבון שלכם במינוס וקרוב למגבלת האשראי, אבל יש לכך פתרון ...

קרא עוד
שוקעים בחובות

אל תיקחו הלוואות לסגירת המינוס!

יש לכם אוברדפרט בבנק ואולי גם חובות נוספים? לקיחת הלוואות נוספות רק תעמיק עוד יותר את הבור הכלכלי שלכם – אל תתפתו לכך!! תהליך של אימון ויעוץ כלכלי מקצועי הוא הדרך להוציא אותכם מהמצב הכלכלי הנוכחי ובסופו של יום להביא אותכם לצמיחה כלכלית!

קרא עוד
שוקעים בחובות

משכנתא – גם לחולים במחלה קשה

אם אתם חולים או החלמתם לאחרונה ממחלה קשה כגון סרטן, מחלת לב או מחלה כרונית מסכנת חיים, גם אתם זכאים לקבל משכנתא! לאחרונה יצא תיקון לחוק שמאפשר לכם להתגבר על מכשלת ביטוח חיים, בדרך לקבלת משכנתא, ואף נותן לזכאים סבסוד בביטוח החיים. וכך בפועל נסללת לכם הדרך לקבלת משכנתא.

קרא עוד
תכנון פנסיוני

תכנון פנסיוני נכון שווה המון!

תכנון פנסיוני נכון שווה במינימום מאות אלפי שקלים!! כתוצאה מעלית תוחלת החיים חלה שחיקה גדולה מאוד בפנסיה שלנו והיא צפויה להישחק עוד בעתיד. לכן חשוב עכשיו לעשות תכנון פנסיוני נכון. לדוגמא, בחירה נכונה של קרן פנסיה/ביטוח מנהלים יכולה להגדיל לכם בעד 50% את הפנסיה!! וזאת רק ההתחלה.

קרא עוד

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

המודל שנעבוד בו כבר הוכחה יעילותו עם מאות משפחות ויחידים שהצליחו לשפר באופן משמעותי את מצבם הכלכלי ולהחזיר את השליטה וניהול מצבם הכלכלי לידיהם, בדרך להגשמת היעדים שקבעו לעצמם.

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצב הכלכלי נותנת תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית של המשפחה בנושאים הכספיים.

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה את התהליך, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי. אז צרו קשר כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

צרו עמי קשר בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il
וביחד נעלה על המסלול לעבר צמיחה כלכלית