תהליך היעוץ והאימון הכלכלי למשפחות וליחידים

יעוץ ואימון כלכלי

מהו אימון ויעוץ כלכלי?

אימון ויעוץ כלכלי הוא תהליך, אשר יאפשר לכם לשפר משמעותית את מצבכם הכלכלי, ויעניק לכם בטחון ורוגע בחיי היום יום.

תצאו עם תוכנית כלכלית, שתאפשר לכם להגיע ליעדים אותם תציבו לעצמכם ולמשפחתכם ולביטחון כלכלי ארוך טווח.

תקבלו שיטה סדורה עם כלים וליווי, שיאפשרו לכם להתמיד ולהצליח ביישום התוכנית הכלכלית שלכם לאורך זמן.

זאת ההשקעה הכי טובה שאתם יכולים לעשות למען עתידכם.
בתוך חודש עד שלושה חודשים תחזירו את עלות היעוץ ולאורך זמן תרוויחו...מאות אלפי שקלים!

בכמה התהליך ישפר את מצבכם?

ניתן לראות שתהליך כלכלי מקצועי משפר בצורה דרמטית את המצב הכלכלי המשפחתי.

אל תמשיכו להתנהל כמיתוך שגרה ותתחילו לשפר את מצבכם הכלכלי במאות אלפי שקלים ואף יותר מזה. תהליך של אימון וייעוץ כלכלי מקצועי הוא בלי ספק ההשקעה הטובה ביותר!

השלבים בתהליך היעוץ הכלכלי

בשלב הראשון
נמפה את מצבכם הכלכלי ואת היעדים אותם אתם רוצים להגשים בתהליך כגון: יציאה ממינוס, רכישת נכס, בחינת אפשרויות השקעה שונות, ביטחון כלכלי עתידי, קבלת החלטה כלכלית חשובה
בשלב השני
נבחן בצורה מפורטת את מצבכם הכלכלי: הוצאות והכנסות, התחייבויות כספיות, נכסים והשקעות שצברתם, ביטוחים והחיסכון והחיסכונות הפנסיוניים שלכם. נבחן ביחד שינויים עתידיים בחיי המשפחה כגון: הגדלת המשפחה, שינוי תעסוקתי
בשלב השלישי
תקבלו תוכנית כלכלית מפורטת וארוכת טווח, שתטפל בכל ההיבטים הכלכליים ותכלול תוכנית תקציבית להתנהלות חודשית ומפת דרכים כלכלית ארוכת טווח. כך שתקבלו מענה מקיף לכל הצרכים הכלכליים שלכם.
בתהליך האימון הכלכלי
תקבלו כלים כלכליים, שיאפשרו לכם לנהל תקציב שוטף, לעמוד בתוכנית הכלכלית לטווח ארוך, לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידכם הכלכלי, כגון משכנתא, הלוואות אחרות, ביטוחים, השקעות ולהגשים בסופו של דבר את היעדים והשאיפות שלכם.
מתחילים ליישם
אני אלווה אותכם בתהליך היישום של התוכנית הכלכלית ואתם תתחילו לשלוט על עתידכם הכלכלי, מה שיעניק לכם בטחון כלכלי לעתיד ורוגע בהתנהלות היום יומית.

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

המודל שנעבוד בו כבר הוכחה יעילותו עם מאות משפחות ויחידים שהצליחו לשפר באופן משמעותי את מצבם הכלכלי ולהחזיר את השליטה וניהול מצבם הכלכלי לידיהם, בדרך להגשמת היעדים שקבעו לעצמם.

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצב הכלכלי נותנת תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית של המשפחה בנושאים הכספיים.

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה את התהליך, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי. אז צרו קשר כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

צרו עמי קשר בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il
וביחד נעלה על המסלול לעבר צמיחה כלכלית

מאמרים נבחרים

המדריך המקיף לביטוחי בריאות

כחלק מתהליך התכנון הכלכלי המשפחתי מומלץ לבדוק את הביטוחים הרפואיים שלנו. מצד אחד מדובר בהוצאה כספית גדולה של מאות ולפעמים אלפי שקלים לחודש, ומצד שני כאשר מתרחש אירוע רפואי משמעותי ואנחנו לא מכוסים עם ביטוח ראוי, העלות הן הבריאותית והן הכלכלית יכולה להיות מרחיקת לכת.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך המקיף ללקיחת משכנתא

רכישת דירה היא מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר. אבל כתוצאה מכך שרוב המשפחות אינן מודעות לאפשרויות המשכנתא העומדות לרשותן ואינן עושות תכנון כלכלי ארוך טווח טרם קניית הדירה ולקיחת המשכנתא, 62% ממשקי הבית שלקחו משכנתא נמצאים באוברדרפט!

קרא עוד

המידע שנמסר פה בא להעשיר את הידע שלכם בתחומים השונים, אבל אינו בא להחליף את הצורך להתייעץ עם גורמי המקצוע בתחומים השונים טרם קבלת החלטה לפעול