סדנאות שיעלו אותכם על הדרך לשגשוג כלכלי

עצמאות כלכלית

FIRE – עצמאות כלכלית ופנסיה מוקדמת

הייחודיות בסדנה היא בכך, שהיא נוגעת במכלול הנושאים הנוגעים לחייה הכלכליים של יחידים/משפחות, במטרה לאפשר להם לעלות על הדרך ל FIRE
Financial Independence Retire Early

המשתתפים בסדנה מקבלים את כל הידע והכלים הנדרשים כדי ליישם בפועל את הנלמד בסדנה, דרך בניית תקציב לצמיחה כלכלית, הפניית כספים להשקעות ויישום תוכנית השקעות מקצועית.

משפחות ויחידים שמיישמים את הידע שניתנן בסדנה, עוברים שינוי כלכלי משמעותי, שיאפשר להם לעלות על הדרך לעצמאות כלכלית ופנסיה מוקדמת.

עצמאות כלכלית

הדרך לעצמאות כלכלית

הייחודיות בסדנה היא בכך שהיא נוגעת במכלול הנושאים הנוגעים לחייה הכלכליים של המשפחה ושופכת אור על מה צריך וניתן לעשות כדי לעשות מהפך כלכלי.

המשתתפים בסדנה מקבלים את כל הידע והכלים הנדרשים כדי ליישם בפועל את הנלמד בסדנה

משפחות ויחידים שמיישמים את הידע שניתנן בסדנה, עוברים שינוי כלכלי משמעותי ולא פחות חשוב מכך, מכניסים רוגע לחיי המשפחה, אשר משליך בין השאר גם על תפקודם המקצועי בעבודה.

הגדלת ההון הכנסה פאסיבית

איך להגדיל את ההון ולייצר הכנסה פאסיבית

הסדנה נוגעת במכלול הצעדים הנדרשים ובדגש על ניהול ההשקעות המשפחתי, בכדי למצות את הפוטנציאל הכלכלי העצום שיש לכל משפחה/יחיד.

המשתתפים בסדנה מקבלים את כל הידע והכלים הנדרשים כדי ליישם בפועל את הנלמד בסדנה

משפחות ויחידים שמיישמים את הידע שניתן בסדנה, יכולים לאורך זמן להגדיל באופן משמעותי את ההון שלהם ולייצר הכנסה פאסיבית הולכת וגדלה ובכך להעלות מצד אחד את רמת חייהם ומצד שני לייצר בטחון כלכלי הולך וגדל. וכל זאת ללא שינוי כלל ברמת השכר שלהם.

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

בנוסף לכך עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים, שבהם הובלתי בין השאר תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים ואני מנהל מזה שנים רבות השקעות במגוון רחב של תחומים ובהיקפים גדולים.

את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מעביר בהרצאות, בסדנאות ובהנחיה של משפחות ויחידים.

לקוחות ממליצים

גדעון היקר!!!

תודה רבה על ההרצאה המרתקת שהעברת בחברת ECI  .

הצלחת להעביר מהידע שלך ומהניסיון הרב שצברת לאורך השנים מה היא עצמאות כלכלית ונתת כלים מעשיים בחיי יום יום.

ההרצאה נגעה בכל אחד ואחד וזה לא משנה מה גובה ההכנסה ובאיזה מעמד הוא נמצא כי כל אחד צריך לדעת איך להתנהל נכון כדי להגיע לעצמאות כלכלית.

תודה רבה והמשך כך בדרכה המבורכת!!


יונתן וורקאנך
אחראי רווחה מטעם וועד ECI

eci

גדעון שלום,
רציתי להודות לך על ההרצאה המעניינית שהעברת.
המשתתפים אמרו שקיבלו טיפים מעשיים, החומר הועבר בצורה ברורה.
וההרצאה עודדה אותם לעשות בדק בית.
תודה רבה
בברכה

electra
חוות דעת על הרצאות

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים