הגבלת חשבון כבר מ 3 צ'קים חוזרים

ביטוח חיים

אם אתם במינוס וצ'קים שלכם עלולים להיות מוחזרים, בגלל שעברתם את מסגרת האשראי בחשבון שימו לב לשינויי הצפוי הבא.

במצב הנוכחי אם נתתם באופן סדרתי צ'קים ללא כיסוי בהיקף של 10 צ'קים בשנה אז החשבון שלכם הופך לחשבון מוגבל שמשמעותו בין השאר הגבלות נרחבות על כל הפעילות הבנקאית שלכם כולל הגבלה משמעותית על יכולתכם לקחת הלוואות.

בעקבות השינוי הצפוי לבוא אם יחזרו לכם שני צ'קים אז אתם עדיין תוגדרו כחשבון ירוק אבל אם יחזרו לכם שלושה צ'קים החשבון שלכם כבר יוגדר ככתום ויוטלו עליו מגבלות ואם יחזרו לכם חמישה צ'קים ויותר החשבון שלכם יוגדר כאדום ואז המגבלות שיוטלו אליכם יהיה גדולים בהרבה.

מאחר שבשנת 2019 מאגר המידע של בנק ישראל יוצא לדרך ומשמעותו ש"הציון" הבנקאי שלכם יהיה גלוי לכלל הגורמים הפיננסיים כולל החוץ בנקאים (כמו חברות אשראי). המגבלות הללו יקשו אליכם מאוד לקיחת הלוואות מכל גורם.

המטרה של התהליך היא להגדיל את האמינות של הצ'קים ע"י הטלת סנקציות חריפות יותר כנגד אלו שנותנים צ'קים ללא כיסוי. הבעיה היא שאם אתם חיים על קצה מגבלת האשראי ולכן מדי פעם חוזר לכם צ'ק אתם יכולים לגלות שהחיים שלכם עלולים להסתבך מאוד בעתיד הקרוב.

לכן הזהרו מאוד מנתינת צ'קים ללא כיסוי והקפידו להשאר במסגרת האשראי שלכם.

אם אתם לא מצליחים לגמור החודש, מחפשים הלוואות לכיסוי המינוס ובלחץ מתמיד איך לעבור את החודש, תדעו שיש לכך פתרון ישים שעזר כבר למאות משפחות.

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה תהליך של יעוץ ואימון כלכלי, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי. אז צרו קשר כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

בהצלחה smile

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

המודל שנעבוד בו כבר הוכחה יעילותו עם מאות משפחות ויחידים שהצליחו לשפר באופן משמעותי את מצבם הכלכלי ולהחזיר את השליטה וניהול מצבם הכלכלי לידיהם, בדרך להגשמת היעדים שקבעו לעצמם.

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצב הכלכלי נותנת תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית של המשפחה בנושאים הכספיים.

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה את התהליך, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי. אז צרו קשר כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

צרו עמי קשר בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il
וביחד נעלה על המסלול לעבר צמיחה כלכלית

מאמרים נבחרים

המדריך המקיף לביטוחי בריאות

כחלק מתהליך התכנון הכלכלי המשפחתי מומלץ לבדוק את הביטוחים הרפואיים שלנו. מצד אחד מדובר בהוצאה כספית גדולה של מאות ולפעמים אלפי שקלים לחודש, ומצד שני כאשר מתרחש אירוע רפואי משמעותי ואנחנו לא מכוסים עם ביטוח ראוי, העלות הן הבריאותית והן הכלכלית יכולה להיות מרחיקת לכת.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך המקיף ללקיחת משכנתא

רכישת דירה היא מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר. אבל כתוצאה מכך שרוב המשפחות אינן מודעות לאפשרויות המשכנתא העומדות לרשותן ואינן עושות תכנון כלכלי ארוך טווח טרם קניית הדירה ולקיחת המשכנתא, 62% ממשקי הבית שלקחו משכנתא נמצאים באוברדרפט!

קרא עוד

המידע שנמסר פה בא להעשיר את הידע שלכם בתחומים השונים, אבל אינו בא להחליף את הצורך להתייעץ עם גורמי המקצוע בתחומים השונים טרם קבלת החלטה לפעול.