ההשקעה הכי משתלמת!!

ההשקעה הכי טובה

תתפלאו לשמוע שההשקעה הכי משתלמת שתביא לכם תשואה של מאות אחוזים בשנה, היא לא בבורסה ולא בנדל"ן אלא בכם!!

בתהליך קצר ומקצועי (5 מפגשים בלבד), של אימון ויעוץ כלכלי תקבלו תוכנית כלכלית ארוכת טווח, כלים, הדרכה וליווי מקצועי שיאפשרו לכם להצליח ביישום התוכנית. כבר בתוך חודש עד שלושה חודשים תחזירו את עלות ההשקעה בתהליך ומכאן ואליך תתחילו להרוויח בגדול!!

לאורך זמן תשפרו את מצבכם הכלכלי במאות אלפי שקלים!! ובנוסף תכניסו רוגע ושקט לחיי המשפחה.

נקודת התחלה

משפחת צומחת משפחה בחובות
יתרה חודשית 3,000+ 3,000-
הכנסה חודשית 18,000 18,000
הוצאה חודשית 15,000 21,000

אחרי 6 שנים

משפחת צומחת משפחה בחובות
חסכון/חוב 245,000+ 276,000-

מסקנה

  • ההבדל בין משפחת צמיחה שעשתה תכנון כלכלי ארוך טווח, לבין משפחת סחרור ב' שחיה בגרעון מתמשך מגיע תוך 6 שנים בלבד לסכום העולה על 500 אלף ₪!!
  • ככל שמתחילים בתהליך התכנון הכלכלי בשלב מוקדם יותר, כך נחיה בסופו של דבר, ברמת חיים גבוהה יותר, נחסוך כסף ונצבור נכסים לעתיד.
  • עדיף להתחיל מיד בתכנון כלכלי נכון, גם אם יש כבר חובות ובכך לסגור כמה שיותר מהר את חובות העבר (בדומה למשפחת סחרור א') ולהתחיל מסלול של צמיחה.
  • המשך צבירת החובות ואי כניסה לתהליך של תכנון כלכלי, מביא לסחרור חובות שככל שעובר הזמן קשה יותר ויותר לצאת ממנו.

רואים כאן בבירור שיעד של צמיחה וצבירת נכסים הוא ראלי ותלוי בהחלטות נכונות בזמן הנכון, כאשר לעומת זאת חוסר תכנון כלכלי, כפי שמשפחות רבות עושות, גורם להחליק עוד ועוד במדרון צבירת חובות.

רוב המשפחות, גם אם הן תאורטית יכולות לעשות תכנון כלכלי ארוך טווח, הן בפועל לא עושות זאת מסיבות שונות. לכן מומלץ לקחת יועץ מקצועי שיסייע לכם בתהליך, שבמסגרתו תקבלו תוכנית כלכלית ארוכת טווח. ההוצאה הכרוכה בתהליך מתגמדת למול הרווח העצום שגלום בו.

יתכן שזה נראה לכם לא מציאותי אבל זה אמיתי לגמרי!! מאות משפחות כבר עברו תהליך דומה והרוויחו בגדול

אז בואו תצטרפו אלי לתהליך מדהים שיביא אותכם לצמיחה כלכלית, יחזיר לכם את השליטה על עתידכם הכלכלי, וכל זאת באווירה רגועה וללא מתחים בבית.

השלבים בתהליך היעוץ הכלכלי

בשלב הראשון
נמפה את מצבכם הכלכלי ואת היעדים אותם אתם רוצים להגשים בתהליך כגון: יציאה ממינוס, רכישת נכס, בחינת אפשרויות השקעה שונות, ביטחון כלכלי עתידי, קבלת החלטה כלכלית חשובה
בשלב השני
נבחן בצורה מפורטת את מצבכם הכלכלי: הוצאות והכנסות, התחייבויות כספיות, נכסים והשקעות שצברתם, ביטוחים והחיסכון והחיסכונות הפנסיוניים שלכם. נבחן ביחד שינויים עתידיים בחיי המשפחה כגון: הגדלת המשפחה, שינוי תעסוקתי
בשלב השלישי
תקבלו תוכנית כלכלית מפורטת וארוכת טווח, שתטפל בכל ההיבטים הכלכליים ותכלול תוכנית תקציבית להתנהלות חודשית ומפת דרכים כלכלית ארוכת טווח. כך שתקבלו מענה מקיף לכל הצרכים הכלכליים שלכם.
בתהליך האימון הכלכלי
תקבלו כלים כלכליים, שיאפשרו לכם לנהל תקציב שוטף, לעמוד בתוכנית הכלכלית לטווח ארוך, לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידכם הכלכלי, כגון משכנתא, הלוואות אחרות, ביטוחים, השקעות ולהגשים בסופו של דבר את היעדים והשאיפות שלכם.
מתחילים ליישם
אני אלווה אותכם בתהליך היישום של התוכנית הכלכלית ואתם תתחילו לשלוט על עתידכם הכלכלי, מה שיעניק לכם בטחון כלכלי לעתיד ורוגע בהתנהלות היום יומית.

בקצרה עלי

גדעון מסקטל נשוי ואב ל 4 בנים מדהימים
אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.
עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הניסיון והידע הרבה שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

המודל שנעבוד בו כבר הוכחה יעילותו עם מאות משפחות ויחידים שהצליחו לשפר באופן משמעותי את מצבם הכלכלי ולהחזיר את השליטה וניהול מצבם הכלכלי לידיהם, בדרך להגשמת היעדים שקבעו לעצמם.

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצב הכלכלי נותנת תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית של המשפחה בנושאים הכספיים.

צרו איתי קשר

צרו עמי קשר בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il
וביחד נעלה על המסלול לעבר צמיחה כלכלית

מאמרים נבחרים

המדריך המקיף לביטוחי בריאות

כחלק מתהליך התכנון הכלכלי המשפחתי מומלץ לבדוק את הביטוחים הרפואיים שלנו. מצד אחד מדובר בהוצאה כספית גדולה של מאות ולפעמים אלפי שקלים לחודש, ומצד שני כאשר מתרחש אירוע רפואי משמעותי ואנחנו לא מכוסים עם ביטוח ראוי, העלות הן הבריאותית והן הכלכלית יכולה להיות מרחיקת לכת.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך המקיף ללקיחת משכנתא

רכישת דירה היא מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר. אבל כתוצאה מכך שרוב המשפחות אינן מודעות לאפשרויות המשכנתא העומדות לרשותן ואינן עושות תכנון כלכלי ארוך טווח טרם קניית הדירה ולקיחת המשכנתא, 62% ממשקי הבית שלקחו משכנתא נמצאים באוברדרפט!

קרא עוד