עד 30% חסכון בביטוחי חיים

ביטוח חיים

החל מה 14/2/19 כל חברות הביטוח יוזילו את ביטוחי החיים ע"פ הנחיה של הממונה על שוק ההון בעד 30%!!

מי יכול להנות מהטבה זו?

אם אתם שייכים לאחת מקבוצות אלו יש לכם ביטוח חיים ואתם יכולים להנות מהירידה המשמעותית בעלות שלה וכמובן כל מי שירכוש פוליסות חדשות.

ירידה זו בעלות ביטוחי החיים נובעת מעליית תוחלת החיים אשר מצד אחד מקטינה לנו את הפנסיות אולם מצד שני מקטינות את הסיכוי למוות ומכאן מקטינות את עלות ביטוחי החיים.

כדי להנות מהטבה זו לבעלי פוליסה קיימת, תדרשו ברוב המקרים לבטל את הפוליסה הקיימת ולהקים פוליסה חדשה, בחברת הביטוח הנוכחית או באחרת. רצוי מאוד לבדוק את עלות ביטוח החיים בחברות הביטוח השונות לפני שמחליטים אצל מי לבטח.

חשוב לזכור שאם חל שינוי משמעותי במצבכם הרפואי, מאז תחילת הביטוח הנוכחי, אשר יכול להביא לכך שעלות ביטוח החיים שלכם תגדל משמעותית, רוב הסיכויים שלמרות ההוזלה לא כדאי לכם לבטל את הפוליסה הקיימת.

בנוסף לכך החסכון יהיה משמעותי במיוחד ללא מעשנים.

לכן לפני שמבטלים את הפוליסה הקיימת תבדקו טוב טוב מה תהיה עלות הפוליסה החדשה בהנתן מצבכם הרפואי הנוכחי.

מה קורה אם אלו שהם חולים/חלו במחלות קשות (סרטן, מחלות לב)

מי שלא נהנה מהשינוי הזה הם חולים במחלות קשות (כגון סרטן או מחלות לב), חולים כרוניים או חולים שהחלימו ממחלות קשות. מאחר שבמקרה שלהם תוחלת החיים הביטוחית נפגעה כתוצאה מהמחלה הפרמיה שלהם לביטוח חיים תהיה מאוד גבוה ויהיו גם מצבים שיסרבו כליל לבטח אותם. דבר זה יכול למנוע מהם לקבל משכנתא, שבא נדרש לקבל כחלק מהתהליך ביטוח חיים על גובה המשכנתא. לאחרונה שונה החוק בנושא זה ועכשיו ישנם פתרון ואף סבסוד לפרמיית ביטוח החיים לצורך משכנתא.

קרא עוד

זה רק תחום אחד שבו תוכלו לחסוך כסף רב. במסגרת של יעוץ ואימון כלכלי כולל, תקבלו יעוץ ואימון כלכלי מקצועי, תוכנית כלכלית ארוכת טווח, כלים מוכחים וליווי צמוד, שיאפשרו לכם ליישם את התוכנית ולהטיב את מצבכם הכלכלי לאורך זמן במאות אלפי שקלים.

אתם לא מצליחים לגמור את החודש? מחפשים הלוואות לכיסוי המינוס? אתם בפלוס אבל לא מצליחים להשיג את המטרות שלכם? רוצים לצמוח כלכלית ולהבטיח את עתידכם ועתיד ילדיכם?

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה את התהליך, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי.

בהצלחה smile

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה, חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.

עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

המודל שנעבוד בו כבר הוכחה יעילותו עם מאות משפחות ויחידים שהצליחו לשפר באופן משמעותי את מצבם הכלכלי ולהחזיר את השליטה וניהול מצבם הכלכלי לידיהם, בדרך להגשמת היעדים שקבעו לעצמם.

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצב הכלכלי נותנת תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית של המשפחה בנושאים הכספיים.

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה את התהליך, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי. אז צרו קשר כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

צרו עמי קשר בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il
וביחד נעלה על המסלול לעבר צמיחה כלכלית

מאמרים נבחרים

המדריך המקיף לביטוחי בריאות

כחלק מתהליך התכנון הכלכלי המשפחתי מומלץ לבדוק את הביטוחים הרפואיים שלנו. מצד אחד מדובר בהוצאה כספית גדולה של מאות ולפעמים אלפי שקלים לחודש, ומצד שני כאשר מתרחש אירוע רפואי משמעותי ואנחנו לא מכוסים עם ביטוח ראוי, העלות הן הבריאותית והן הכלכלית יכולה להיות מרחיקת לכת.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך המקיף ללקיחת משכנתא

רכישת דירה היא מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר. אבל כתוצאה מכך שרוב המשפחות אינן מודעות לאפשרויות המשכנתא העומדות לרשותן ואינן עושות תכנון כלכלי ארוך טווח טרם קניית הדירה ולקיחת המשכנתא, 62% ממשקי הבית שלקחו משכנתא נמצאים באוברדרפט!

קרא עוד

המידע שנמסר פה בא להעשיר את הידע שלכם בתחומים השונים, אבל אינו בא להחליף את הצורך להתייעץ עם גורמי המקצוע בתחומים השונים טרם קבלת החלטה לפעול.