נפתרים מהלוואות – הדרך לצמיחה ושגשוג כלכלי!

שוקעים בחובות

דוחפים לכם עוד ועוד הלוואות לסגירת המינוס, אשר רק יגדילו לכם את מצבת החובות ואת התשלומים החודשיים לכיסויי ההלוואות ובסופו של דבר יעמיקו עוד יותר את הבור הכלכלי שלכם. זאת לא הדרך!!

היחידים שמרוויחים מכך הם הבנקים ואתם מפסידים בגדול!!

הדרך הנכונה וזאת שבסופו של יום תייצב את מצבכם הכלכלי ובשלב הבא תביא אתכם לצמיחה כלכלית, ולאורך זמן תטיב את מצבכם הכלכלי במאות אלפי שקלים! היא תהליך של אימון ויעוץ כלכלי.

מהו אימון ויעוץ כלכלי?

אימון ויעוץ כלכלי הוא תהליך, אשר יאפשר לכם לשפר משמעותית את מצבכם הכלכלי, ויעניק לכם בטחון ורוגע בחיי היום יום.

תצאו עם תוכנית כלכלית, שתאפשר לכם להגיע ליעדים אותם תציבו לעצמכם ולמשפחתכם ולביטחון כלכלי ארוך טווח.

תקבלו שיטה סדורה עם כלים וליווי, שיאפשרו לכם להתמיד ולהצליח ביישום התוכנית הכלכלית שלכם לאורך זמן.

מה מונע ממשפחות לעבור תהליך של אימון ויעוץ כלכלי?

"רוב המשפחות במינוס ובגלל יוקר המחיה אין שום אפשרות אחרת"

לא נכון!! מאות משפחות בדיוק כמוכם עברו תהליך של אימון ויעוץ כלכלי ועשו שינוי דרמטי בחייהם. ועכשיו במקום לשקוע בחובות הם בתהליך של צמיחה כלכלית.

"כתוצאה מהמצב הכלכלי הזוגיות לא טובה ואין סיכוי שנצליח בו ביחד"

לא נכון!! זוגות שעברו את התהליך הכניסו סדר ויציבות לחייהם הכלכליים ובכך הכניסו רוגע בהתנהלות הכספית בבית. ככה שתרוויחו גם זוגיות טובה יותר וגם מצב כלכלי טוב יותר.

"אנחנו כבר עכשיו בחובות איך נוכל להרשות לעצמנו לשלם עכשיו עבור התהליך"

לא נכון!! משפחות שעברו את התהליך החזירו את עלות התהליך תוך חודש עד שלושה חודשים ואח"כ התחילו להרוויח בגדול. לכן זה המהלך הכלכלי הכי משתלם שאתם יכולים לעשות!


בכמה התהליך ישפר את מצבכם?

ניתן לראות שתהליך כלכלי מקצועי משפר בצורה דרמטית את המצב הכלכלי המשפחתי.

אל תמשיכו להתנהל כמיתוך שגרה ותתחילו לשפר את מצבכם הכלכלי במאות אלפי שקלים ואף יותר מזה. תהליך של אימון וייעוץ כלכלי מקצועי הוא בלי ספק ההשקעה הטובה ביותר!

השלבים בתהליך היעוץ הכלכלי

בשלב הראשון
נמפה את מצבכם הכלכלי ואת היעדים אותם אתם רוצים להגשים בתהליך כגון: יציאה ממינוס, רכישת נכס, בחינת אפשרויות השקעה שונות, ביטחון כלכלי עתידי, קבלת החלטה כלכלית חשובה
בשלב השני
נבחן בצורה מפורטת את מצבכם הכלכלי: הוצאות והכנסות, התחייבויות כספיות, נכסים והשקעות שצברתם, ביטוחים והחיסכון והחיסכונות הפנסיוניים שלכם. נבחן ביחד שינויים עתידיים בחיי המשפחה כגון: הגדלת המשפחה, שינוי תעסוקתי
בשלב השלישי
תקבלו תוכנית כלכלית מפורטת וארוכת טווח, שתטפל בכל ההיבטים הכלכליים ותכלול תוכנית תקציבית להתנהלות חודשית ומפת דרכים כלכלית ארוכת טווח. כך שתקבלו מענה מקיף לכל הצרכים הכלכליים שלכם.
בתהליך האימון הכלכלי
תקבלו כלים כלכליים, שיאפשרו לכם לנהל תקציב שוטף, לעמוד בתוכנית הכלכלית לטווח ארוך, לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידכם הכלכלי, כגון משכנתא, הלוואות אחרות, ביטוחים, השקעות ולהגשים בסופו של דבר את היעדים והשאיפות שלכם.
מתחילים ליישם
אני אלווה אותכם בתהליך היישום של התוכנית הכלכלית ואתם תתחילו לשלוט על עתידכם הכלכלי, מה שיעניק לכם בטחון כלכלי לעתיד ורוגע בהתנהלות היום יומית.

אני יודע עד כמה תהליך של אימון ויעוץ כלכלי יעזור לכם. לכן על תבזבזו זמן יקר ותתקשרו אלי עכשיו, כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מאוד מה להרוויח!

בהצלחה smile

בקצרה עלי

גדעון מסקטל אני מאמן ויועץ לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים.
עסקתי במגוון תפקידי ניהול בכירים שבהם בין השאר הובלתי תהליכי ייעול וחסכון משמעותיים. את הניסיון והידע הרב שצברתי אני מביא איתי לתהליך הייעוץ הכלכלי למשפחות ויחידים, כדי לתת לכל אחד את האימון והייעוץ המקצועי והמקיף ביותר.

בחרתי לעזור למשפחות כי כבעל משפחה אני יודע את הקשיים והאתגרים העומדים בפני משפחות רבות. ואם הידע והניסיון הרב שצברתי, (טעימה מהידע הזה אתם יכולים לראות במאמרים בבלוג שאני ממליץ לכם לקרוא), אני יודע שאוכל בשיתוף פעולה שלכם לעזור לכם לעלות על דרך המלך הכלכלית.

מעבר לרווחה הכלכלית, עצם השליטה במצבכם הכלכלי, תיתן לכם תחושה של רוגע בהתנהלות היום יומית בכל הנוגע לנושאים הכספיים. 

זה הכל בידיים שלכם, אז בואו תצטרפו למאות המשפחות שעברו בהצלחה את התהליך, וביחד נתחיל לצעוד במסלול של שגשוג כלכלי. אז צרו קשר כי אין לכם מה להפסיד אבל יש לכם הרבה מה להרוויח!

צרו איתי קשר

צרו עמי קשר בטלפון  053-3390776 או במייל: gideon.muscatel@tefen-fn.co.il
וביחד נעלה על המסלול לעבר צמיחה כלכלית

מאמרים נבחרים

ביטוח חיים

עד 30% חסכון בביטוחי חיים

החל מה 14/2/19 ניתן לחסוך עד כ 30% מעלות ביטוחי החיים. אם אתם בעלי משכנתא או מחזיקים בביטוח מנהלים גם אתם יכולים להנות מחסכון זה. לחצו לקבלת מידע נוסף.

קרא עוד

צמיחה כלכלית מול סחרור חובות

למרבית המשפחות בישראל יש אוברדפט קבוע ואחוז לא מבוטל מהן צוברות עוד ועוד חובות במהלך השנים. תראו איך באמצעות תכנון והתנהלות כלכלית מושכלת, אפשר במקום לשקוע בחובות מצטברים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לצבור לאורך זמן חסכונות של מאות אלפי שקלים

קרא עוד

המדריך המקיף ללקיחת משכנתא

רכישת דירה היא מההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר. אבל כתוצאה מכך שרוב המשפחות אינן מודעות לאפשרויות המשכנתא העומדות לרשותן ואינן עושות תכנון כלכלי ארוך טווח טרם קניית הדירה ולקיחת המשכנתא, 62% ממשקי הבית שלקחו משכנתא נמצאים באוברדרפט!

קרא עוד

המידע שנמסר פה בא להעשיר את הידע שלכם בתחומים השונים, אבל אינו בא להחליף את הצורך להתייעץ עם גורמי המקצוע בתחומים השונים טרם קבלת החלטה לפעול.